Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Nowe środki z oprocentowaniem 2,7% w skali roku

  • 2,7% w skali roku przez 3 miesiące na Nowe Środki do 100 tys. zł
  • Bezpłatne
  • Zawsze oprocentowane
  • Stały dostęp
  • Swoboda wpłat i wypłat
Nota prawna
Elastyczne Konto Oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem
Bezpłatne
Nie ponosisz opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Bezpłatny jest również dostęp przez Bankowość Internetową i Mobilną.
Zawsze oprocentowane
Środki na koncie oszczędnościowym są zawsze oprocentowane i pracują już od pierwszej złotówki. Odsetki otrzymasz zawsze na koniec miesiąca.
Stały dostęp
Możesz wpłacać i wypłacać pieniądze, kiedy chcesz, w dowolnej kwocie, nie tracąc odsetek. Dzięki temu możesz zacząć oszczędzać już od pierwszej złotówki.
Swoboda wpłat i wypłat
Przelew środków możesz zrobić w każdej chwili, korzystając z bankowości internetowej, mobilnej, telefonicznej lub w oddziale banku.

Twój Bank blisko Ciebie

bankuj wygodnie!

Bankowość Internetowa
Nowoczesna Bankowość Internetowa
Nowoczena Bankowość Mobilna
Bankowość Mobilna wyróżniona w rankingu Newsweek 2019
Sieć oddziałów w całej Polsce
Ponad 400 oddziałów w całej Polsce
Infolinia czynna całą dobę
Infolinia czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Nota prawna

Promocyjne oprocentowanie (dotyczy Nowych środków): 2,7% w skali roku do 100 tys. zł oraz 2% w skali roku dla nadwyżki od 100 tys. zł do 400 tys. zł dla posiadacza Elastycznego Konta Oszczędnościowego i Konta Osobistego, który spełni warunki określone w Regulaminie Oferty Specjalnej „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” (Regulamin oferty dostępny w Centrum dokumentów na www.getinbank.pl), w tym wpłaci Nowe środki od 20.01.2020 r. do 29.02.2020 r. oraz wyrazi Zgody marketingowe dla Getin Noble Bank S.A.

Regulamin, Tabela Opłat i Prowizji oraz Tabela oprocentowania dostępne na getinbank.pl i w placówkach Banku. Prowadzenie Konta Oszczędnościowego i Konta Osobistego to prowadzenie rachunków płatniczych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym. Getin Bank zajął 2. miejsce w kategorii „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2019, dostępnym na newsweek.pl. Getin Bank jest częścią Getin Noble Bank S.A.

Getin Bank zajął 2. miejsce w kategorii „Bankowość Mobilna” w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2019, dostępnym na newsweek.pl

Bank posługuje się nazwami handlowymi - odpowiadające im nazwy usług reprezentatywnych i ich definicje znajdują się na www.getinbank.pl/slownik.

Aktualne regulaminy, karty produktów, teksty umów, tabele oraz warunki ubezpieczenia opłat dostępne na www.getinbank.pl

Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.